רב-שיח ושיחה: אמנות פלסטינית ואמנות המיצג ⭐ אירועי סוף סמסטר א

סמסטר א' תשפ"ב בבית לאמנות ישראלית ייחתם באירוע מיוחד הכולל רב-שיח ייחודי בנושא האמנות הפלסטינית בישראל ושיחה אישית בין האחים גדעון והדס עפרת על האמנות והחיים ועל החיים באמנות. מוזמנים להצטרף!
סמאח שחאדה, הבית שלנו, 20183
בית לאמנות ישראלית

בית לאמנות ישראלית

דימוי: סמאח שחאדה, הבית שלנו, 2018. באדיבות האמנית

סמסטר א' תשפ"ב בבית לאמנות ישראלית יסתיים בחודש דצמבר 21 וייחתם באירוע מיוחד: רב-שיח ושיחה בתאריך 28.12.21 מהשעה 16:30 עד השעה 20:30

את האירוע נפתח ברב-שיח בנושא אמנות פלסטינית בישראל. בהשתתפות פאנל המרצים של הקורס “ערבי, פלסטיני, להיות או לא להיות”: ד”ר חוסני אלח’טיב שחאדה (מנחה הדיון), ראג’י בטחיש, ד״ר תאופיק דעאדלה, מנאר זועבי, ד״ר נאהד חביב אללה, דאנא ח’ורי, אדר’ פרופ’ סנאן עבדאלקאדר.
חברי הפאנל יסכמו ויאגדו את נושאי הקורס "ערבי, פלסטיני, להיות או לא להיות", שנעו בין אמנות פלסטית, צילום, עיצוב, קולנוע, מחול, אדריכלות ועוד ויציפו דיון אמיץ וייחודי בעניין מקומה של האמנות הפלסטינית בישראל.

בשעה 19:00 יפתח האירוע השני ביום מיוחד זה: שיחה בין אחים על האמנות והחיים ועל החיים באמנות. 
האחים ד"ר גדעון עפרת (אוצר והיסטוריון של האמנות הישראלית) והדס עפרת (אמן בינתחומי ומנחה הקורס אמנות המיצג בישראל) בשיחה על צמצום הפער בין המציאות לדימוים שלה, על ביוגרפיות אמיתיות ובדויות, על מילוי תפקיד בחיים ועל גילום תפקיד באמנות, על המעמד של מדיום אמנות המופע באמנות החזותית, על יסודות הזמן (הקבוע והארעי) והמקום, ועל עצם הבחירה – להיות.

האירועים יתקיימו במכללה האקדמית ת”א-יפו, רחוב חבר הלאומים 10 ויועברו במקביל בזום.
עלות כל אירוע – 80 ש"ח: הקליקו כאן
לרכישת כרטיס לשני האירועים – 120 ש”ח: הקליקו כאן

*הכניסה לתלמידי הקורסים “אמנות המיצג בישראל” ו-“אמנות פלסטינית בישראל”: ללא עלות.
*הכניסה לאקדמית ת"א-יפו על פי הנחיות התו הירוק.

מתוך הרצאתה של דאנא חורי: בין מסורת לחידוש: עיצוב תכשיטים, אקססוריז ובגדים בחברה הערבית
מתוך הרצאתו של הדס עפרת: מיצג והמרחב הציבורי
Facebook