קורסים יחידים

מיכאל חלאק

שנים עשר קורסים ממוקדים באמנות ישראלית. כל קורס עומד בפני עצמו. כל קורס הוא סמסטריאלי ומונה 12 מפגשים בני שעה וחצי

בנוסף למפגשים יוצעו לתלמידים סיורים לימודיים בתערוכות וביקורי סטודיו, חלקם פתוחים לכל תלמידי בית לאמנות ישראלית וחלקם פתוחים לתלמידי קורס ספציפי.

ניתן להירשם לכל אחד מהקורסים בנפרד.

היסטוריה של אמנות ישראלית א’

טלי תמיר אורח: לארי אברמסון
סמסטר א ', תש"פ
יום א',
18:30-17:00

בחירת האוצר: 12 אוצרים/ות בוחרים אמנים

ד"ר גדעון עפרת, ד"ר גליה בר אור, ד"ר איה לוריא, ד"ר דליה מנור, יונתן הירשפלד ומרצים נוספים
סמסטר א', תש"פ
יום א',
18:45 - 20:15

טוקיו תא עונה שנייה

פרופ' יעקב רז, ד"ר שלמית בז'רנו, עדלי סטוק, חנן דה לנגה, נורית דוד ומרצים נוספים
סמסטר א', תש"פ
יום ג',
18:45 - 20:15

נקודת מבט ישראלית – בין צילום אישי לצילום תיעודי

ורדי כהנא עם צלמים אורחים: מירב הימן ואילת כרמי, אלכס ליבק, רון עמיר, נירה פרג, מיקי קרצמן
סמסטר א', תש"פ
יום ג',
17:00 – 18:30

מה קרה לנו?!

בהנחיית ד"ר גדעון עפרת ואמנים מרצים אורחים
סמסטר ב', תש"פ
יום א',
18:45 - 20:15

תולדות האמנות הישראלית ב’

טלי תמיר עם אורחים: חנאן אבו-חוסיין, יאיר גרבוז, נועה רז מלמד, לארי אברמסון
סמסטר ב', תש"פ
יום א',
17:00 – 18:30

מה הטעם?

בהנחיית טליה הופמן עם מיצג פתיחה של סטודיו מלא: כרמל בר ומיכל אביתר ואמנים אורחים.
סמסטר ב', תש"פ
יום ג',
17:00 – 18:30

מאה שנים של פיסול בישראל: מאנדרטה ללא-מונומנטלי

רותי דירקטור עם אורחים: אתי אברג'יל, עדי אנגלמן, נחום טבת, פיליפ רנצר
סמסטר ב', תש"פ
יום ג',
18:45 - 20:15

אודיסאה 2020: אמנות צעירה, עכשווית ומותחת גבולות

מרצה: ניבי אלרואי, הרצאת אורח: מורן שוב
סמסטר ג', תש"פ
יום א',
18:30-17:00

אקטיביזם של אמניות ויוצרות בישראל: פעולה שפה וגוף

בהנחיית מיכל היימן ואורחות: אמירה זיאן, רחל-לאה ג'ונס, ורד ניסים, סמאח שחאדה, ד"ר חנה פרוינד-שרתוק
סמסטר ג', תש"פ
יום א',
18:45- 20:15

מה אתם רואים? כתיבה עברית על אמנות ישראלית

בהשתתפות: פרופ' דרור בורשטיין, הילה כהן שניידרמן, דלית מתתיהו, ד"ר שאול סתר, ד"ר יחיל צבן
סמסטר ג', תש"פ
יום ג',
17:00 – 18:30

מגדר וזהות אצל אמנים פלסטינים עכשוויים

בהנחיית ד"ר חוסני אלח'טיב שחאדה ואמנים אורחים
סמסטר ג', תש"פ
יום ג',
18:45-20:15