מערכת שעות

יאיר ברק

120 שנות אמנות ישראלית – תכנית הלימודים לשנת תש”פ 2019 – 2020

סמסטר א’ 27/10/2019 – 14/1/2020 12 מפגשים בכל קורס

יום ג׳

18:30-17:00

נקודת מבט ישראלית: בין תיעוד אישי לצילום עיתונות

ורדי כהנא עם אורחים: מירב הימן ואילת כרמי, אלכס ליבק, רון עמיר, נירה פרג, מיקי קרצמן

20:15-18:45

טוקיו-תל אביב (עונה שניה)

מרצים לפי סדר ההשתתפות: פרופ’ יעקב רז, ד”ר שלמית בז’רנו, עדלי סטוק, חנן דה לנגה, נורית דוד, מאיה כהן לוי, ד”ר עינב רוזנבליט, מיה דונסקי, שיר מלר ימגוצ’י, ד”ר מיכל דליות-בול, ד”ר אורי ברטל ואילנה אפרתי, מאסטר קזואו אישיאי

יום א׳

18:30-17:00

תולדות האמנות הישראלית, חלק א’

טלי תמיר, הרצאת אורח: לארי אברמסון

20:15-18:45

בחירת האוצר: 12 אוצרים/ות בוחרים אמנים

מרצים לפי סדר ההשתתפות: ד”ר גדעון עפרת, ד”ר גליה בר אור, ד”ר איה לוריא, ד”ר דליה מנור, יונתן הירשפלד, אירנה גורדון, גלעד מלצר, ד”ר חוסני אלח’טיב שחאדה, סאלי הפטל נוה, טלי תמיר, ד”ר סמדר שפי, אבי לובין

סמסטר ב’ 26/1/2020 – 21/4/2020 12 מפגשים בכל קורס

יום ג׳

18:30-17:00

מה הטעם? אוכל ואכילה באמנות המקומית

טליה הופמן עם אורחים: אניסה אשקר, שחר מרקוס, אסי משולם, נירית נלסון, ד”ר יחיל צבן, תמר רבן

20:15-18:45

מאה שנים של פיסול בישראל: מאנדרטה ללא-מונומנטלי

רותי דירקטור עם אורחים: אתי אברג’יל, עדי אנגלמן, נחום טבת, פיליפ רנצר

יום א׳

18:30-17:00

תולדות האמנות הישראלית ב’

טלי תמיר עם אורחים: יאיר גרבוז, חנאן אבו-חוסיין, נועה רז מלמד

20:15-18:45

מה קרה לנו?!

ד”ר גדעון עפרת עם שישה מפגשי אמן (לפי סדר ההשתתפות): זויה צ’רקסקי, שי אזולאי, מאיה אטון, יהודית סספורטס, אירית חמו, אליהו אריק בוקובזה

סמסטר ג’ 205/20/3 – 21/07/2020 12 מפגשים בכל קורס

יום ג׳

17:00 – 18:30

מה אתם רואים? כתיבה עברית על אמנות ישראלית

פרופ’ דרור בורשטיין, הילה כהן שניידרמן, ד”ר שאול סתר, דלית מתתיהו, ד”ר יחיל צבן

18:45 – 20:15

מגדר וזהות אצל אמנים פלסטינים עכשוויים

ד”ר חוסני אלח’טיב שחאדה עם אורחים: ראידה אדון, מנאר זועבי, אסד עזי

יום א׳

17:00 – 18:30

אודיסיאה ישראל 2020: אמנות צעירה, חדשנית ופורצת גבולות

ניבי אלרואי, הרצאת אורח: מורן שוב

18:45 – 20:15

אקטיביזם של אמניות ויוצרות בישראל: פעולה, שפה וגוף

מיכל היימן עם אורחות: אמירה זיאן, רחל-לאה ג’ונס, ורד ניסים, סמאח שחאדה, ד”ר חנה פרוינד-שרתוק

להרשמה ולפרטים נוספים, מלא/י את הטופס או צור/י קשר ישירות לכתובת המייל או למספר הטלפון:

 

052-6460880, 050-5605815   |    israeliart@mta.ac.il